Tristar Table hob | KP-6151 | Number of burners/cooking zones 1 | Black | Electric
- TootjadTristar
- Mudel: KP-6151
- Saadavus: 5
-
23€
Tristar Table hob | KP-6151 | Number of burners/cooking zones 1 | Black | Electric
| All | |
| Ekraan | No |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 297.00 mm |
| Gross height (mm) | 111.00 mm |
| Gross weight | 1.62 kg |
| Gross width (mm) | 315.00 mm |
| Juhtimise paigutus | Front |
| Laius | 23.5 cm |
| Lapselukk | No |
| Net weight | 1.26 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 83 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 335.00 g |
| Pealispinna tüüp | Iron |
| Plastic (No PET) | 25.00 g |
| Pliidiraua tüüp | Electric |
| Põleti-/küpsetusalade arv | 1 |
| Producer | Tristar |
| Producer product family | Table hob |
| Producer product name | KP-6151 |
| Taimer | No |
| Tare weight (kg) | 0.36 kg |
| Toote värv | Black |
| Võimsus | 1500 W |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: tristar table hob kp-6151 number of burnerscooking zones 1 black electric, kp-6151, tristar, lauapliidid




